Суббота , 23 января 2021
Главная / Новости / Питання вибору новобудови

Питання вибору новобудови

Питання вибору нової квартири дуже актуальне для будь-якої людини. Але як підійти грамотно до цієї проблеми і що потрібно враховувати в першу чергу? Це дуже важливе питання, на який і потрібно відповісти.

Вартість житла грає мабуть основну роль. Квартири в різних районах міста, які приблизно однакові за іншими параметрами, можуть відрізнятися за ціною до п’ятисот тисяч, а іноді і більше. На вартість звичайно ще впливає поверх (перші і останні поверхи дешевше). Вид з вікон теж позначається на ціні (якщо у двір, то дорожче). Ремонт повинен хоча б середній бути, адже він коштує дорого. Можна звичайно і не дивитися на обробку, якщо все інше цілком влаштовує.

Краще купувати житло в Каравай Тауер за наявні кошти. А іпотеку оформляти тільки в крайньому випадку краще. Купити доцільніше квартиру дешевше в віддаленому районі, ніж житло в самому центрі міста, за яке треба виплачувати високі платежі багато років.

Перевіряти документи необхідно обов’язково на юридичну чистоту, так як «підводні камені» різні бувають. Робити це необхідно в реєстраційній палаті нерухомості. Іноді і судові цивільні процеси можуть бути, якщо з квартирою щось не так. Пошкодований бути не повинно. А ось з приводу комунальних питань та аварійності будинку треба дізнаватися в місцевій керуючої компанії.

Буває, що через сусідів галасливих і продають нерухомість. Про таких можливих проблемах потрібно питати у мешканців під’їзду, адже сам продавець правдивої інформації не скаже. Адже нікому не сподобається, якщо п’янки кожен день будуть поруч.

Репутацію агентства нерухомості необхідно добре дізнаватися. Відмінна фірма по роботі з квартирами – це надійна страховка від шахраїв. Не потрібно ризикувати, намагаючись самостійно продати свою квартиру. Як тільки оголошення з’явиться на сайтах і в газетах одразу ж почнеться шквал дзвінків і можна просто легко потрапити в руки аферистів. Також потрібно уникати зустрічей з приватними фахівцями, які теж не завжди чесні. Найкраще вибрати агентство нерухомості, яке багато років на ринку таких послуг. Сам ріелтор теж професіоналом бути повинен, але він не чарівник, і треба допомагати йому активно, щоб результат був найбільш якісним.

Читайте так же

Как подобрать ювелирные украшения к типажу человека?

Для того чтобы выбрать ювелирное изделие, которое будет идеально смотреться на вас, необходимо обратить особое …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *