Пятница , Февраль 21 2020
Главная / Новости / Питання вибору новобудови

Питання вибору новобудови

Питання вибору нової квартири дуже актуальне для будь-якої людини. Але як підійти грамотно до цієї проблеми і що потрібно враховувати в першу чергу? Це дуже важливе питання, на який і потрібно відповісти.

Вартість житла грає мабуть основну роль. Квартири в різних районах міста, які приблизно однакові за іншими параметрами, можуть відрізнятися за ціною до п’ятисот тисяч, а іноді і більше. На вартість звичайно ще впливає поверх (перші і останні поверхи дешевше). Вид з вікон теж позначається на ціні (якщо у двір, то дорожче). Ремонт повинен хоча б середній бути, адже він коштує дорого. Можна звичайно і не дивитися на обробку, якщо все інше цілком влаштовує.

Краще купувати житло в Каравай Тауер за наявні кошти. А іпотеку оформляти тільки в крайньому випадку краще. Купити доцільніше квартиру дешевше в віддаленому районі, ніж житло в самому центрі міста, за яке треба виплачувати високі платежі багато років.

Перевіряти документи необхідно обов’язково на юридичну чистоту, так як «підводні камені» різні бувають. Робити це необхідно в реєстраційній палаті нерухомості. Іноді і судові цивільні процеси можуть бути, якщо з квартирою щось не так. Пошкодований бути не повинно. А ось з приводу комунальних питань та аварійності будинку треба дізнаватися в місцевій керуючої компанії.

Буває, що через сусідів галасливих і продають нерухомість. Про таких можливих проблемах потрібно питати у мешканців під’їзду, адже сам продавець правдивої інформації не скаже. Адже нікому не сподобається, якщо п’янки кожен день будуть поруч.

Репутацію агентства нерухомості необхідно добре дізнаватися. Відмінна фірма по роботі з квартирами — це надійна страховка від шахраїв. Не потрібно ризикувати, намагаючись самостійно продати свою квартиру. Як тільки оголошення з’явиться на сайтах і в газетах одразу ж почнеться шквал дзвінків і можна просто легко потрапити в руки аферистів. Також потрібно уникати зустрічей з приватними фахівцями, які теж не завжди чесні. Найкраще вибрати агентство нерухомості, яке багато років на ринку таких послуг. Сам ріелтор теж професіоналом бути повинен, але він не чарівник, і треба допомагати йому активно, щоб результат був найбільш якісним.

Читайте так же

Открываем производство резиновой плитки. Оборудование

Сегодня легко купить оборудованием для производства резиновой плитки на основе резиновой крошки. Все оборудование произведено …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *